ETL kalender 2016. aastal

Kuupäev

Võistluse nimetus

Koht

 

JAANUAR

     

3- 9

A.Neulandi treeninglaager noortele (U-17)

Abja-Paluoja

 

23

ETL 2015. aasta parimate autasustamine

Albu, Järvamaa

 

30

VIII Aravete Kang, Mati Kulmu MV

Aravete, Järvamaa

 

30

Eesti veteranide meistrivõistlused

Aravete, Järvamaa

 

29-31

Petrovs CUP

Daugavpils, Läti

 

VEEBRUAR

     

6

Avalduste esitamine kutsekomisjonile

info@etl.ee

 

13

Tabivere noorte ja juunioride MV

Tabivere, Jõgevamaa

 

13

Tartumaa lahtised MV

Kõrveküla, Tartumaa

 

20

Jõhvi valla lahtised noorte meistrivõistlused

Tammiku, I-Virumaa

 

24-28

EUWC Noorte treeninglaager

Spala, Poola

 

MÄRTS

 

 

 

5

ETL Kutsekomisjon

Sparta, Tallinn

 

5

95. Eesti meistrivõistlused

Melliste, Tartumaa

 

18- 20

XIX Soroksar Cup

Budapest, Ungari

 

19-26

Noorte treeninglaager

Abja-Paluoja

 

APRILL

     

2

Eesti noorte meistrivõistlused

Tammiku, I-Virumaa

 

9

Eestimaa SL Jõud meistrivõistlused

Albu, Järvamaa

 

9-18

Euroopa meistrivõistlused

Forde, Norra

 

15- 25

Kevadine tõstelaager Hispaanias

Alfas del Pi, Hispaania

 

24- 25

Vj.Kirjanova mälestusvõistlus

Balvi, Läti

 

29

Tartumaa koolinoorte MV

Kõrvekula, Tartumaa

 

MAI

     

5-8

EUWC noorte ja juunioride MV

Malta

 

7

SK Edu rahvusvaheline karikas

Tammiku, Ida-Virumaa

 

14

XVII Aleksander Kase mälestusvõistlus

Sindi, Pärnumaa

 

21-28

Euroopa veteranide meistrivõistlused

Nakhchivan, Azerbaijan

 

24-26

Kaliningrad CUP

Kaliningrad, Venemaa

 

JUUNI

     

4

A.R. Laane III MV ja Järvamaa MV

Albu, Järvamaa

 

8

Lahkunud tõstesportlaste mälestamise päev

Eestimaa

 

10- 11

Telšiai Cup

Telšiai, Leedu

 

JUULI

     

1-31

Treeninglaager noortele

Abja- Paluoja

 

16

XIV Albu Cup

Albu, Järvamaa

 

AUGUST

     

05- 16

XXXI Olümpiamängud

Rio de Janero, Brasiilia

 

15-04.09

Noorte treeninglaager

Abja- Paluoja

 

15-04.09

Noorte Treeninglaager

Ventspils, Läti

 

26- 28

Vetspils Cup

Ventspils, Läti

 

SEPTEMBER

     

3-4

Panevežis Cup

Panevežis, Leedu

 

10

Tallinna lahtised meistrivõistlused

Sparta, Tallinn

 

11- 17

Euroopa meistrivõistlused U15 & U17

Nowy Tomysl, Poola

 

17-18

Saldus Cup

Saldus, Läti

 

24

Tartu linna MV, V. Baškirovi MV

Tartu linn

 

 

 

 

 

OKTOOBER

     

1-8

Veteranide MM

Heinsheim Saksamaa

 

1

XXIV Arnold Luhaääre mälestusvõistlus

Mõisaküla, Viljandimaa

 

15

Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused

Tammiku, Ida-Virumaa

 

22-28

II A. Luhaääre treeninglaager noortele (U-15)

Melliste, Tartumaa

 

29

XXIX Tartumaa suurmeistrite karikavõistlus

Melliste, Tartumaa

 

NOVEMBER

     

12

A. Neulandi mälestusvõistlus

Valga, Valgamaa

 

12

Eesti juunioride meistrivõistlused

Valga, Valgamaa

 

13- 17

FISU Üliõpilaste MM

Merida, Mehhiko

 

 

 

 

 

DETSEMBER

     

1-12

Euroopa meistrivõistlused U20 & U23

Eilat, Iisrael

 

3

Eesti võistkondlikud meistrivõistlused

Sparta, Tallinn

 

16-18

Vegada Cup

Dobele, Läti

 

25

Kohtla-Järve linna lahtised MV

Kohtla- Järve, I-Virumaa

 

 

 

Comments are closed